Výčepní zařízení doma

Výčepní zařízení doma

By 0 Comment 21. 8. 2021

V době, kdy bylo všechno zavřené a teď se opět vracíme k normálu, tak dochází k velkému zdražování. Toto zdražování se týká i piva, na které chodíme do hospody. Jistě jste si mohli všimnout, že se pivo od poslední návštěvy zdražilo a teď už opět platíte víc. Toto zdražování odrazuje mnoho lidí od chození do hospod a díky tomu je hodně majitelů hospod nuceno zařízení pustit. Pokud i Vy máte už plné zuby toho, že platíte za pivo dvojnásobek ceny, tak neváhejte a zakupte výčepní zařízení lindr, které Vám doma dokonale poslouží.

výčepní zařízení (4)

Pokud tedy máte dost předraženého piva, tak investujte do výčepního zařízení. Zaručeně nebudete litovat a konečně budete mít točené pivo doma. Navíc nebudete muset trávit čas cestou do hospody a ušetříte nemalé na každém pivo. Jen si představte, že pivo stojí zhruba 30 Kč, záleží však na kraji. Pokud si koupíte vlastní bečku, tak Vás vyjde pivo zhruba na 15 Kč a to už je dvojnásobný rozdíl. Navíc si budete moct koupit, jaké pivo chcete a budete moct druhy piva měnit. Musíte však mít všechny narážečky, které budou na bečky pasovat. Také si můžete vybrat, jak moc velkou bečku chcete a vždycky budete vědět, že máte čisté hadice a nepijete žádný bordel.

výčepní zařízení (3)

Rozhodně Vás neopustí ani kamarádi, kteří když zjistí, že máte výčep, tak přispějí na pivo radši Vám, za půlku ceny, než chodit do hospody za dvojnásobek. Také na vás nebude naštvaná ani manželka, která Vám věčně říkala, ať nechodíte do hospody. Teď totiž nebude mít argument. Ke všemu si může dát čepované pivo s Vámi a prohodit pár slov s přáteli. Oba tak budete spokojení a budete mít klid v rodině.

Pokud tedy přemýšlíte o koupi výčepního zařízení, tak určitě běžte do toho. Zaručeně se Vám investice vrátí do pár roků, a pokud jste velký pijan, tak i dříve. Navíc si budete moct určit druh piva a nebudete muset trávit cestu do hospody a zpátky.