V čem spočívá tajemství erotických masáží Praha

V čem spočívá tajemství erotických masáží Praha

By 0 Comment 12. 7. 2020

Není tajemstvím, že někteří vnímaví lidé dokážou prožít v průběhu relaxačních masáží dokonce orgasmus. Masáž není totiž nic jiného, než působení energie v lidské auře v součinnosti s jemnými doteky na citlivých místech na povrchu pokožky. Provádí-li je zkušený masér nebo masérka, mohou přinést opravdu neuvěřitelnou rozkoš, nejde tedy jen o terapeutickou pomůcku pro zlepšení krevního oběhu a lymfatického systému.

žena na masážích

Erotické masáže mohou pomoci uvolnit naše psychické bloky

Na těchto poznatcích také staví erotické masáže Praha. Je důležité si uvědomit, že nejde o sexuální praktiky ve smyslu orálního či klasického styku, ale o poskytnutí maximální rozkoše s možností více poznat sebe sama, své vlastní nitro, své jedinečné touhy a potřeby. Řada klientů totiž dochází do masérských salónů s různými blokádami, které jsou způsobeny prožitými traumaty v průběhu života. Pokud je masérka uvolněná a citlivá, dokáže tímto způsobem pomoci, a to i na podvědomé úrovni s rozpouštěním energetických blokád i z prenatálního období.

Techniky erotických masáží Praha lidé prováděli již před staletími, byly tehdy považovány jako součást milostné předehry, ale mnohdy i nahrazovaly klasický pohlavní styk. Poznání sebe sama nesouvisí jen s fyzickou rovinou, ale i s tou duševní. Obě jsou navzájem propojené, nelze je od sebe oddělit a právě tělesné doteky jsou jednou z bran do našeho nitra.

kameny k masáži

K oblíbeným technikám mezi klienty i u většiny masérek patří „full body“, kdy jsou oba dva v kontaktu co největší plochou svého těla. Příliš pozadu však nejsou ani ty méně obvyklé, co však mají překvapivě silný účinek, jako jsou např. lávové kameny, „lap dance“ anebo foot job. Výhodné je některé z nich vzájemně kombinovat, využít vířivé lázně a tak se nenuceně a přirozeně snažit otevřít své vnitřní vnímání a upřímně se bavit o tom, jaké doteky vám vyhovují, na kterých místech, a s jak silným tlakem. Erotické masáže nejsou zkrátka žádné vulgární sexuální služby, ale jde o individuální, jemný, citlivý a něžný přístup ženy vůči muži, ženy k jiné ženě, anebo ženy k mileneckému páru.