Tradice a spolehlivost

Tradice a spolehlivost

By 0 Comment 14. 5. 2022

V roce 1992, krátce po změně politických poměrů v Československu a souběžně se vznikem samostatného Českého státu, byl položen základní kámen naší společnosti MTZ servis. Od té doby uplynulo hodně vody a naše společnost se sídlem v Rudolfově u Českých Budějovic, se za tu dobu stala stálicí na trhu s ocelovými rourami, štětovnicemi, použitými i novými. Materiál rovněž vykupujeme a pronajímáme, což je finančně výhodné pro naše zákazníky a spokojenost našich zákazníků je prioritou a základní tezí, naší firemní filozofie. Jsme schopni reagovat rychle na vaše požadavky, protože většinu materiálu máme skladem. Na našich 230 m2 krytých skladovacích prostor a 12 00 m2 venkovních skladovacích ploch, trvale skladujeme přes 2500 tun materiálu.

roury

Jak jsme již výše zmínili, nosným programem, naší činnosti je prodej ocelového stavebního materiálu. Základními kategoriemi naší nabídky jsou: Nové trubky s atestem, nové trubky bez atestu, použité trubky, izolované trubky, příslušenství k trubkám a štětovnice. Samozřejmostí je i poskytování souvisejících služeb.

-řezání trubek na délku

-řezání trubek pod úhlem

-úkosování konců trubek

-žárové zinkování ocelových trub

-autodoprava just in time

-atesty materiálů a jejich chemické rozbory

-výkup ocelových trubek

-výkup nadnormativních zásob hutního materiálu

-pronájem ocelových trubek (chrániček), na vodohospodářská díla

-atypický materiál, dle požadavků zadavatele.

Jako nemnozí dodavatele dodáváme i štětovnice.

vodohospodářské stavby

Štětovnice jsou ocelové konstrukční prvky a sestavují se z nich štětované stěny, jejichž nejběžnější využití je při zhotovování stěn, bránících sesuvu půdy, či břehu. Využívají se také při vodohospodářských stavbách k regulacím koryt toků, popřípadě při výstavbě mostních pilířů. Jsou to obvykle ocelové profily, které se osazují beraněním. Okraje štětovnic jsou opatřeny zámkem, ke zpevnění a utěsnění vytvořené stěny.

V naši široké nabídce bychom rádi upozornili na štětovnice iiin, které jsou mezi nejžádanějšími.

Budeme se těšit na vaše objednávky. Jako jakési potvrzení kvalit námi nastoupené cesty a uznání odbornou veřejností, bereme naše členství v Asociaci stavitelů plynovodů a produktovodů, jejímiž členy jsme od roku 2017.