Solná lampa – bytový doplněk pro útulnou a příjemnou atmosféru i pro zdraví

Solná lampa – bytový doplněk pro útulnou a příjemnou atmosféru i pro zdraví

By 0 Comment 9. 9. 2020

Chtěli byste si nějak zútulnit váš domov, vnést mu příjemné teplo domova a kouzlo okamžiku? Možností, jak si zútulnit domov, je spousta. Ať už jde o různé dekorační polštářky, obrazy nebo jiné dekorační předměty, rozhodně bychom to s takovýmto typem výzdoby domova neměli přehánět. Ovšem i další předměty dokáží příjemně zútulnit náš domov a dodat mu teplo a klid.

solné krystaly

VSAĎTE NA SOLNOU LAMPU

Už jste slyšeli o zázračných účincích solné lampy na lidské zdraví a na pschiku? Proč vlastně stojí za to si takovou dekoraci domů pořídit? Důvodů je hned několik. Prvně jde o esteticky zajímavý prvek, který se bude skvěle vyjímat na stole nebo na poličce a je tak pěknou dekorací. Dovnitř stačí jen vložit zapálenou čajovou svíčku a rázem získáte také příjemné tlumené osvětlení, které ve vás bude evokovat teplo domova.

Ve hře jsou i další důvody, proč si tento doplněk domů pořídit, a sice pozitivní účinky na lidské zdraví. Solná lampa se zapálenou svíčkou uvnitř působí uklidňujícím dojmem, a tedy zlepšuje náladu, zmírňuje dopady stresu na náš organismus a uklidňuje. Má však i další blahodárné účinky na lidský organismus. Používání tohoto doplňku vám napomůže k lepšímu usínání a spánku obecně, doporučuje se také pro lidi s alergiemi a astmatem, neboť zmírňuje příznaky. Dále je také vhodná pro lidi s oslabenou imunitou.

Solná lampa je také doporučována odborníky na feng šuej, neboť harmonizuje obytný prostor. Solné lampy seženete v různých velikostech, tvarech a provedeních, stačí si jen vybrat. A samozřejmě platí, že čím větší, tím lepší a tím pádem také lepší účinky na vaše zdraví.
himalájské solné lampy

Užijte si příjemné tlumené světlo solné lampy u vás doma a jen tak relaxujte. Uvidíte, že se brzy začnete cítit příjemně a uvolněně. Pořiďte si i vy tuto dekoraci, která příjemně zútulní váš domov a dodá mu na útulnosti.