Půjčovna dodávek Brno pronajímá vozidla pro stěhování poměrně běžně

Půjčovna dodávek Brno pronajímá vozidla pro stěhování poměrně běžně

By 0 Comment 16. 9. 2020


Stěhování bylo noční můrou v dobách, kdy neexistovalo pořádné technické vybavení. Pravda, lidé dříve nemívali tolik věcí a mnohdy se museli v životě uskromnit, na náročnosti stěhování to však neubralo. Nábytek nebyl obvykle rozebíratelný, byl velmi těžký a velký, stejně tak většina domácích spotřebičů – chladniček, mrazáků a praček.

kartonové krabice

V současné době máme situaci snazší v mnoha ohledech – většina nábytku se demontuje na jednotlivé desky, mnoho kovových výrobků v domácích spotřebičích nahradily lehčí plasty a můžeme si vypomáhat i různými hevery, stěhovacími lištami, popruhy, kladkami, schodolezy a vozíky (rudly).

Jak se přestěhovat s vypůjčeným vozem

Pokud jste v dobré fyzické kondici a máte k dispozici silné paže spolehlivého kamaráda, můžete výrazně ušetřit za stěhovací firmu. Pro takovéto jednorázové akce se hodí vozy z půjčovny dodávek Brno, s možností prodloužit ložnou plochu o přívěsný oplachtovaný vozík. Jaké jsou nejdůležitější body, na které byste neměli zapomínat?

Parkování – máte kde zaparkovat na starém i novém působišti? Zvláště v centrech velkých měst s tím můžete mít vážný problém. Pokud je parkování omezeno, nezbývá než zajistit jej na příslušném odboru dopravy městského úřadu.

kočka v krabici

Zabezpečení nákladu – největší pozornost se u vypůjčených aut věnuje hlavně jejich zevnějšku, abychom nepomačkali karosérii při couvání, nenajeli ráfkem na obrubník atp. Ale občas se zapomíná na důkladné zajištění nákladu v kabině. Pokud vám tam bude cestou „tancovat“, může poškrábat nebo zdeformovat vnitřní prostor a tohle vše pak nakonec zaplatíte.

Řidičské dovednosti – zvláště mladí lidé rádi vyburcují adrenalin a předvádí své řidičské umění, ale na to rozhodně zapomeňte při převozu nákladu s vypůjčenou dodávkou. Vůz není váš, neriskujte jeho poškození, půjčovna vám naúčtuje každý škrábanec. Jeďte raději pomaleji, s časovou rezervou, počítejte i s nepřízní počasí, kdy vás na cestě může zastihnout mlha, zledovatělý povrch silnice, sněžení a také únava za volantem.