Pro jednotlivce i celou rodinu

Pro jednotlivce i celou rodinu

By 0 Comment 21. 4. 2018

Mobilní domy mají široké využití. Vyrábí se v několika různých verzích. U každého typu obydlí si můžete zvolit, jak velký budete chtít. Celková plocha může mít rozměr klasického bytu. Přitom tento celý dům, postavený, ustavený a připravený k bydlení, zakoupíte daleko levněji, než například garsonku někde ve městě. Velkou výhodou je proto pořizovací cena, která hraje při výběru, hlavní roli. Mnoho lidí se totiž na začátku rozmýšlí, jestli začít stavět, nebo jít do bytu, ale postupem času zjišťují, že ani jedno, ani druhé nemusí být pro ně tím nejlepším řešením. Získání hypotéky je v dnešní době čím dál tím těžší a podmínky nejsou vůbec příznivé. Musíte jich splnit mnoho a zároveň se zadlužíte na poměrně dlouhou dobu. Často na dobu 30 i více let, což je pro některé skoro do důchodu.
focení rodinky.jpg

Pořízení obydlí je velice snadné

Prodej mobilních domů závisí na vaší konkrétní potřebě. Máme obydlí skladem, ale také pro vás můžeme vyrobit úplně nové. Spolupracujeme s českými i zahraničními partnery a vybíráme pro vás vždy pouze kvalitní typy.
a) Obydlí pro rekreaci– Jednotlivá stavení můžete využívat různým způsobem. Menší se hodí například pro rekreaci. Necháte si dům postavit na zahradě, u lesa nebo u jezera a máte jej připravený pro sezónní používání. Tyto typy mají většinou málo místností, takže si je lidé vybírají již z dovezených a předem připravených obydlí, která mohou být plně vybavená. Díky tomu si stačí produkt vybrat, a pár dní počkat, až jej dovezeme. Potom už jej můžete plně využívat.
chlapci s klobouky.jpg
b) Obydlí pro celoroční používání– V takovémto typu obydlí můžete žít klidně i natrvalo a získat číslo popisné. V případě, že nechcete zvolit stavbu domu, ušetříte za náklady spojené se stavebním povolením, základovou deskou a mnohými dalšími výdaji, když zvolíte právě mobilní dům. Ten se může používat celoročně a nic vám zde chybět nebude. Připravíme pro vás luxusní kuchyni, plnohodnotnou a moderní koupelnu se záchodem i sprchovacím koutem. V koupelně bývá také pračka. Domácnost si klidně můžete zařídit podle svého vlastního uvážení. Součástí kuchyně bývají moderní spotřebiče.