Oživte svůj outfit koženým opaskem

Oživte svůj outfit koženým opaskem

By 0 Comment 1. 8. 2018

Opasky jsou módním doplňkem pro ženy i pro muže. Dávno už neslouží pouze k tomu, aby nám nespadly kalhoty. Dobře zvoleným opaskem můžete své oblečení pozvednout nebo také zkazit jeho celkový dojem. Jestli chcete mít opasek z kvalitního materiálu, vsaďte na kůži.
kožený opasek.jpg
Kůže nezklame a na opasku bude na první pohled znát, že je vyroben z kvalitního materiálu. Pořizovací cena koženého opasku bude sice o něco vyšší, ale vězte, že o to delší bude jeho životnost. Při správné péči, vám opasek vydrží několik let. Častým používáním barva kůže získá svou zajímavou patinu. Samozřejmě kvalitu opasku ovlivní i kvalita kůže, z jaké bude vyroben. Většinou jsou opasky ušity z hovězí usně, která je velmi trvanlivá.
Jestli chcete něco netradičního, nechte si opasek ušít na míru. Tuhle možnost ocení především myslivci nebo rybáři. Mohou si totiž nechat vyrobit opasek i s požadovaným motivem. V případě opasků pro tyto činnosti by měl být opasek nejen vzhledově pěkný, ale hlavně funkční. K takovému opasku by měla určitě patřit i brašna na nábojnice.
Opasek si můžete nechat ušít v jakékoli velikosti. Většina brašnářství vám umožní, zvolit si barvu kůže i na barvy méně tradiční.
Při výběru opasku si hlavně změřte dobře míry,aby vám nebyl příliš dlouhý, nebo jste ho naopak nedopnuli.
Dbejte také na správné ošetření kůže. Opasek pravidelně ošetřujte krémem s včelím voskem.
kovová spona.jpg
Opasek vám může posloužit jako pěkný dárek .
K opasku patří i přezka na opasek. Některé spony jsou přímo uměleckým dílem. I přezky najdete s nejrůznějšími motivy. Od westernových až po obyčejné jednoduché. Jejich ceny se pohybují poměrně vysoko. Zvláště za originální sponu si nějakou tu korunu připlatíte.
Dámy volí pásky o něco decentnější než muži. Většinou se je snažíme sladit s botami nebo kabelkou.
Jisté, ale je, že pásek neodmyslitelně patří do pánského i dámského šatníku.