Nevzdávejte se svých peněz

Nevzdávejte se svých peněz

By 0 Comment 19. 12. 2022

Pokud máte naspořené nějaké peníze bokem, a máte je jen tak na bankovním účtu nebo je máte doma v krabici, v každém případě jejich hodnota klesá každým dnem. Pomalu ale jistě. Přicházet o svoje peníze nechce nikdo. Jestli máte nějaké volné finance, případně máte nemovitost v osobním vlastnictví bez hypotéky, a uvažujete nad koupí například bytu v zahraničí, může být skvělým investičním nástrojem právě zahraniční nemovitost. Zajímá vás, kde je možné koupit nemovitost v Chorvatsku? Nejžádanější lokalita je právě Jadran, a to z několika důvodů.

  • Chorvatsko je od nás kousek, a proto je velmi oblíbenou destinací pro dovolené
  • Ubytování i jídlo je zde za dobré ceny
  • Kultura je nám velmi blízká

byty u moře

Do Chorvatska jezdíme již desítky let, a není divu, že je stále na předních příčkách v oblíbenosti. Právě tady můžete investovat své peníze. Máme k prodeji apartmány, které jsou kousek od moře. Z oken vidíte na pláž, kam se můžete vydat kdykoliv budete chtít. Proč zvolit právě apartmán? Jde o typ bytu, kde najdete všechno potřebné pro pohodlný pobyt, a nebo dokonce i život. Řada klientů se sem stěhuje na trvalo, protože tady je prostě krásně – moře, teplo a slunce. Koupí apartmánu získáte svou vlastní nemovitost u moře, která vám může vydělávat peníze. Pokud apartmán pronajmete, o své peníze rozhodně přicházet nebudete.

chorvatsko moře

Co je v ceně?
Apartmány jsou plně vybaveny, čeká vás komfortně vybavená domácnost, které k dokonalosti chybí už jen kuchyňská linka. V nabídce máme různé apartmány, které se liší svou rozlohou. Jejich cena se pohybuje od 2 tisíc eur za m2, což je na byt u moře cena velmi příznivá. Nechte své peníze vydělávat další peníze, a investujte do komodity, která na své hodnotě neztrácí. Nemovitosti si ceny drží, a proto jsou jedním z nejoblíbenějších způsobů investování. Přijďte se podívat na apartmány, které jsou k dispozici.