Na posteli jednoduše záleží

Na posteli jednoduše záleží

By 0 Comment 9. 9. 2019


Představte si, že byste doma postel neměli. Je to pro vás nemožné? Není se čemu divit, protože je postel jedinou představou, kterou máme v hlavě vždy, když se cítíme unavení a potřebujeme si odpočinout. Právě z toho důvodu na výběru postele, která by vůbec neměla být obyčejná – záleží.

• A pokud se jedná o tu, na které se vyspí naše ratolesti, její požadavky by měly být o to větší.
růžovovlasá dívka

Děti budou v každém směru spokojené

Na vašich dětech vám jistě neskonale záleží. Chcete pro nich vždy jenom to nejlepší a jinak by to nemělo být ani v době jejich spánku. Nabídněte jim proto postel 90×200 cm, která pro nich bude ideální z hlediska velikosti a rovněž i materiálu.

Masivní dřevo je stabilní, kvalitní a odolný materiál, který jde s lůžkem, na kterém mají děti v noci spát – ruka v ruce. Kromě jistoty, že spí na opravdu luxusní posteli, se můžete spolehnout i na to, že si ji zamilují díky samotnému vzhledu.

• Ochranu jim totiž poskytne zábrana, která je umístěna po celé délce postele (kromě vstupu do ní), takže budou v bezpečí i takové děti, které mají neklidné spaní a v posteli se přemísťují.

• Komfort vám přinesou i úložné šuplíky, které jsou součástí postele a lze je snadno vysunout a opět vrátit zpátky. Schovat si do nich můžete všechno potřebné, co nechcete, aby bylo na očích.
spánek na břiše

Dřevěné variace se vám budou líbit

Výběr dřeva bude rozhodující především proto, že ho budete chtít sladit se zbytkem interiéru v místnosti dětského pokoje. Nemějte však obavy z toho, že nenajdete tu pravou, která by ho zútulnila a vynikla svým designem.

Vybírat můžete z přírodního provedení, bílé lakované, šedou nebo klasiku, jakou je dub, buk a olše. V nabídce ovšem nalezete i jiné barvy postelí, jakými jsou zelená, tmavě hnědá, růžová nebo modrá.

Pestrá nabídka odstínů vás tedy přesvědčí o tom, že tento typ postele si najde uplatnění v každém pokojíku pro děti. Stačí si jenom vybrat takovou, která se bude dokonale hodit do toho vašeho.