Máte pocit, že váš bazén stárne?

Máte pocit, že váš bazén stárne?

By 0 Comment 11. 5. 2017

V tom případě byste si měli investovat do nové bazénové fólie. Proč? Nejenom že staré folie mohou být porušené, ale také proto, že váš bazén ihned prohlédne. Bude mnohem lépe funkční a také bude lépe vypadat. Zdánlivě jako nový.
Proč bazény stárnou?
Stárne především jeho vrchní vrstva. Svrchní vrstva konstrukce je ničena převážně slunečním zářením. UV paprsky totiž poškozují i umělé látky, ze kterých jsou vrchní vrstvy konstrukce vyrobeny. Na tyto vrstvy ale působí i jiné vlivy, například chemie z vody, ve které se koupete, nebo používání různých chemikálií na čištění vody a filtraci.water
· Máte na výběr
V dnešní době jsou na výběr mnohé designy i velikosti a kvality fólie, které můžete na svůj bazén použít. Můžete si vybrat z různých barev nebo odstínů modrých, ale i z různých designů, například mozaika, vlnky nebo jednolitý modrý povrch.
Jaká kvalita je nejlepší?
Co se opláštění konstrukce týče, měli byste volit silné vlákno, které je odolné. Ta totiž chrání váš bazén nejenom před různými vlivy chemie a UV záření, ale také proti uživatelské dysfunkci, jako je protržení nebo prodření dna bazénu.
· Nejlepší je si pořídit plášť, který nemá na svém povrhnu švy a je jednolitý
· Investujte do hrubší folie, déle vám vydrží
· Bazény vypadají nejlépe v modré barvě
· Opláštění by mělo mít spodní vrstvu vyrobenou z vinylu, který je vysoce odolný proti plísním, bakteriím a UV záření
Jak ještě omladit vaši soukromou venkovní plovárnu?
Pokud si to můžete dovolit, kupte si kromě folie ještě také horní lištu. Ta se vyrábí nejčastěji z plastu, a stejně jako plášť, i tato lišta se velmi rychle opotřebuje. Pokud koupíte novou společně s pláštěm, nikdo nepozná, že nemáte úplně nový zahradní bazén. Renovování vašeho relaxačního místa tak můžete spojit třeba s rekonstrukcí terasy nebo s nákupem nového zahradního nábytku, jelikož ani folie ani lišta nejsou finančně nikterak náročné. pool