Když do Chorvatska, tak autobusem!

Když do Chorvatska, tak autobusem!

By 0 Comment 25. 2. 2019

Plánujete dovolenou u Středozemního moře? V tom případě jistě neuděláte žádnou chybu, protože se jedná o skvělou letní destinaci, která nikdy nezklame, a navíc je pro nás Čechy doslova na dosah ruky.
A možná už máte naprosto jasno také v tom, jakým způsobem na zvolené místo vyrazíte. Chorvatsko není příliš daleko a můžete využít snad všechny možné druhy dopravy, se kterými snadno dosáhnete svého cíle, a to ať už jde o automobil, vlak, letadlo anebo autobus.

ulice

Pokud však hledáte takový druh dopravy, který je zároveň rychlý a pohodlný, a ještě ke všemu nestojí příliš mnoho peněz, pak to musí být autobusová doprava do Chorvatska!

Cestování autobusem není jen pohodlné, ale zároveň je také bezpečné. Taková cesta autobusem možná není tak rychlá jako cesta letadlem, nicméně její cena je výrazně nižší. Navíc, pokud si pro cestu do Chorvatska zvolíte pravidelný linkový autobus z Prahy, který stojí ve všech destinacích v jižní Dalmácii, a také i v Černé Hoře, tak se dostanete pohodlně přesně až na místo určení tam, kam konkrétně máte namířeno. A víte, proč je cesta autobusem lepší, než cestování vlastním automobilem? Jednoznačně proto, že když se vypravíte na cestu autobusem, vás ani vaši cestu nepoznamená negativně únava.

Takže nejen, že dorazíte na místo úplně svěží, ale také máte jistotu, že přijedete bez nehod, které unavené řidiče často potkávají. Navíc, pravidelný linkový autobus je velice moderní vůz, ve kterém najdete vše, co si jen pro příjemnou cestu tam i zpět můžete přát, a to od ergonomických polohovatelných sedadel, přes wi-fi, toaletu, bar, až po klimatizaci. Nadto si můžete přesnou polohu autobusu snadno ověřit díky GPS monitoringu.

ostrov

Tento typ dopravy je také maximálně vhodný pro všechny ty, kdo se rozhodnou cestovat na vlastní pěst bez cestovní kanceláře, neboť v Chorvatsku snadno seženete libovolný typ ubytování i přímo na místě.