Jak se vypořádat s poruchami erekce a co zvolit jako první pomoc při potížích

Jak se vypořádat s poruchami erekce a co zvolit jako první pomoc při potížích

By 0 Comment 24. 10. 2020

Porucha erekce není žádná legrace a jde o velmi citlivé téma. Pánové o těchto problémech velmi neradi hovoří, pak je ale mohou jen těžko řešit.

Jak se vypořádat s poruchami erekce a co zvolit jako první pomoc při potížích

Poruchami erekce trpí čím dál více mužů a rozhodně se tento problém netýká pouze starších ročníků a nemocných mužů. I mladí a zdraví pánové mohou tyto problémy občas zaregistrovat. I když jde o velmi choulostivé téma, které se jen těžko otevřeně řeší, je to někdy potřeba a mnohdy se bez pomoci odborníků nedá problém dlouhodobě vyřešit. Nic se totiž nikdy nevyřeší úplně samo, a proto je nutné sbírat informace a při dlouhotrvajících obtíží navštívit lékaře nebo se poradit s lékárníkem.

medical-tablets-pills-drug-161688

Proč problém vůbec vzniká

Problémy s erekcí mohou být pouze dočasné. V případě, že problém setrvává déle než půl roku, hovoříme již o erektilní dysfunkci a to už je vážnější problém, který by měl řešit lékař, který každého pacienta pečlivě vyšetří a stanoví vhodnou léčbu. Pokud se rozhodnete léčit svépomocí, už jen protože se za problém stydíte, určitě chybu neuděláte. Pokud ale selžou všechny babské rady nebo volně dostupné léky, určitě neváhejte a lékaře navštivte.

Důvodů proč k problémům s erekcí dochází je samozřejmě celá řada. U mladších ročníků to může dočasně způsobovat stres, problémy se spánkem, nezdravý životní styl, nevhodné jídlo nebo zvýšená konzumace alkoholu. Nejde však o dlouhodobou záležitost a v tom případě je možné řešit problémy svépomocí. Pro okamžitou pomoc volte bylinky – skvěle účinkuje například kotvičník zemní, nebo si vemte účinný a volně dostupný lék, jakým je i Kamagra oral jelly. Vždy ale zohledněte svůj aktuální zdravotní stav, s léky na erekci mohou mít problémy osoby s onemocněním srdce nebo pacienti bojující s krevním tlakem.

pexels-photo-1194412

Pilulky pomohou, ale dlouhodobý problém nevyřeší

Je pravdou, že léky na erekci skutečně pomohou, pokud ale problém přejde až do stavu, kdy hovoříme o erektilní dysfunkci, ani nejlepší pilulky na světě nepostačí. Je potřeba zaobírat se problémem komplexně, někdy se může přijít díky tomu i na vážnější onemocnění. Nic totiž nevzniká jen tak. O problému se nikdy nebojte mluvit, když překonáte počáteční stud, nakonec se vám uleví.

Menší útěchou může být i to, že tento problém skrývá mnohem více lidí, než si možná myslíte.