IDEÁLNÍ MUŽ, O KTERÉM SNÍ KAŽDÁ ŽENA

IDEÁLNÍ MUŽ, O KTERÉM SNÍ KAŽDÁ ŽENA

By 0 Comment 29. 4. 2023

V dnešní moderní, hektické době je velice těžké najít ideálního muže. Takového vysněného prince, kterého má jistě každá žena. Většina žen se shodne na tom, že chce krásného, bohatého, věrného muže. Jak ale takového najít? Hodně žen se na první pohled zajímá o krásné muže a říkají si, že to bude určitě „ON“. Poté ho ale poznají blíže a zjistí, že je to pořádný ničema, kterého nezajímá nic, kromě sexu a peněz. A tak hledají dál a ještě několikrát se setkají s tím samým typem muže. Nebylo by lepší vykašlat se na vzhled a hledat muže, který sice není adeptem na muže roku, ale zase Vás bude milovat a postará se o Vás a můžete s ním plánovat budoucnost ve formě domku s muškáty za okny a kopou dětí? 
svatý muž
Zkuste takovému dát šanci.
Samozřejmě ne všichni pohlední muži musejí být ničemové. Určitě jsou mezi námi takoví, kteří vypadají jako modelové a v srdci jsou velice dobří. Bohužel je jich velmi málo a velmi mnoho je již „zabráno“.

Dát nebo nedat druhou šanci?

Chápu, že mnoho žen je muži zklamáno, řekla bych, že v dnešní době je snad nevěra moderní. Když se poptávám různých žen, více než polovina se mi svěřila, že ve vztahu nevěru zažila. Je to snad tím, že je dnes vše více přístupné a snáze se vše utají nebo prostě muži podvádějí více než v minulém století? I přesto, pokud si myslíte, že ten Váš, je ten pravý, zkuste mu dát ještě jednu šanci.
kotvičky na prstech
Říkám si, že v době internetu a zábavního vyžití by neměl být takový problém sehnat ideálního muže. Bohužel většina žen je zásadně proti seznamování přes internet nebo v parku. Na druhou stranu dnešní doba je poměrně nebezpečná, nikdy nevíte, na koho narazíte, ale ne každý muž musí být psychopat, takže dámy, to že Vás v parku osloví cizí muž hned neznamená, že je to nějaký maniak. Zkuste s ním někdy prohodit pár slov, třeba zrovna na lavičce v parku za vaším domem najdete svou spřízněnou duši.