A zase to hubnutí

A zase to hubnutí

By 0 Comment 13. 11. 2021

Konec snům, přeměňte sny v realitu

Rok se s rokem schází, kila stále přibývají, frustrace se stupňuje. Chce to radikální krok a něco začít se sebou dělat, ale stále není ten správný čas, není motivace a možná odvaha. Jenže vaše tělo se vám mění před očima a vy jste nespokojeni s tím, co vidíte v zrcadle. Každý večer se utvrdíte v představě, že od dalšího dne začnete, ale než stačíte začít, jste u konce. Takových večerů zažijete nesčetně mnoho, pak buď boj o svou vysněnou váhu vzdáte a smíříte se s tím, že vypadáte, jak vypadáte, nebo zcela rezignujete a kila rostoucí nahoru dál podporujete. Jenže co když tu je řešení, a co když stačí jen trocha vůle, odhodlání a kila, která vás tíží, ať už dlouhodobě, nebo krátkodobě, mohou být v zapomnění? Žádná dieta na světě není zcela zadarmo, žádná není bez námahy a žádná dieta není běh na krátkou trať. Možná vám schází jen správný impuls začít, a tak třeba právě pro vás máme to správné řešení, jak začít.

Vážení nemusí být noční můra

Zkuste to s Keto dietou, zkuste Ketomix

Keto dieta se vyznačuje tím, že je nízkokalorická, s minimálním podílem sacharidů a je založená především na bílkovinách. Tělo se díky keto dietě dostane do tzv. ketózy, kdy tělo přinutí spalovat ze svých vlastních tukových zásob a díky vyššímu procentu bílkovin nesahá tělo při hubnutí do svalové hmoty. Keto dieta je skvělým pomocníkem, jak nastartovat metabolismus, a pokud pečlivě a trpělivě budete dodržovat zásady diety, co nevidět se váš odraz v zrcadle bude blížit představě o tom, jak chcete vypadat.

Trvalé hubnutí

Navíc předejdete jojo efektu, který potrápil nejednoho dietáře. Zkuste třeba startovací balíčky Ketomix, kde naleznete produkty proteinových nápojů, polévek, proteinových tyčinek a mnoho dalších produktů, které vám pomohou se startem za lepším já. Ketomix nabízí spoustu možností a variant. Pro požitkáře sladkých pokrmů jsou tu proteinové balíčky s různými příchutěmi ovoce, čokolády a vanilky. Naopak Ketomix nabízí i produkty na slaný způsob, například polévky, omelety a spoustu dalšího. Na své si tak přijde opravdu každý. Neváhejte, jděte do toho, změňte návyky, nastartujte tělo a oprašte staronové kalhoty ze skříně, co se vám tam povalují.