I s menstruačními kalhotkami může být žena sexy

I s menstruačními kalhotkami může být žena sexy

By 0 Comment 23. 1. 2023

Ženská menstruace je součástí lidského života a přizpůsobuje se jí celá řada situací. Jakmile toto období nastane, jde zejména o hygienická omezení, která úzce souvisí s nebezpečím zanesení infekce do dělohy, vaječníků a dalších vnitřních orgánů. Pro ženu to vždy představuje náročnější životní krok, který ztěžují i některé nepříjemnosti, známé zejména z minulých dob.

dámské kalhotky

Tampony – vkládání tamponů do vagíny představuje pro mnoho žen značně nepříjemný úkon a rozhodně není co závidět. Tampony jsou sice po hygienické stránce naprosto bezpečné, ale práce s nimi nepatří mezi oblíbené činnosti běžného dne.

žena ve spodním prádle

Hygienické vložky – vložky jsou sice, co se týče aplikace, příjemnější, ale totéž nelze hovořit o jejich nošení. Není tedy s podivem, že se na trhu objevila technologická novinka jednadvacátého století, která obrazně řečeno „strčí do kapsy“ vložku i tampon.

České menstruační kalhotky myfemini.com – o tyto výrobky je značný zájem v mnoha zemích světa a Česká republika není výjimkou. Kalhotky obsahují speciální vrstvu, která nasává tekutinu, a spolehlivě ji udrží nejen v průběhu dne, ale také v nočních hodinách. Díky tomu se ženy cítí pohodlně i v průběhu spánku a mají jistotu, že nedojde k potřísnění lůžkovin. A mimochodem, jedná se o český výrobek, tedy žádné asijské tkaniny s pochybnou pověstí.

Kalhotky prošly dermatologickým testováním a jsou naprosto zdravotně nezávadné. Nejsou to kontroverzní jednorázové pleny, zde je savá vrstva vyrobena ze stoprocentního polyesteru, doplňuje jí absorpční materiál s vysokým poměrem bavlny a malým procentem elastanu a jedním z hlavních klíčů k úspěchu je speciální membrána, která propouští vodní páru (pot), ale zadrží díky malé velikosti otvorů v membráně větší molekuly vodních kapek (kapek krve či potu). Membrána je vyrobena z bavlny s příměsí polyuretanové tkaniny PUL.